Квартира на першому поверсі в Коломиї: плюси та мінуси

Вибираючи житлоплощу, враховуйте всі за та проти її розташування – поверх, кутова або центральна, куди виходять вікна, чи є балкон та інше. Особливо проблема актуальна якщо ви вибираєте квартиру на першому або останньому поверсі.

квартира

Мінуси квартир на першому поверсі

Квартира на першому поверсі в Коломиї має як свої переваги, так недоліки. Недоліками в даному випадку є:

 • Найчастіше у квартирах на першому поверсі підвищена вологість – це через те, що близько розташований підвал. А також, через близькість підвалу часто у квартирі присутні неприємні запахи або можуть оселитися різні живності.
 • Мінусом квартири на першому поверсі є теплоізоляція. Взимку в них прохолодніше, ніж у квартирах, які розташовані вище.
 • Через рослинності розташовані поручь будівель, у квартири потрапляє менше сонячного світла, тому вони досить темні.
 • Через те, що квартира не розташована високо, часто можна простежити інтерес до подій у вашому будинку з боку вулиці. Це не найприємніший момент та багато хто не бажає, щоб їх особисте життя спостерігали перехожі або сусіди.
 • Шум – це велика проблема для перших поверхів. Оскільки ці квартири розташовані невисоко, то весь шум з вулиці від проїжджої частини буде доходити до житлових приміщень.
 • Здебільшого квартири на перших поверхах не мають балконів. Це робиться з метою безпеки, тому подумайте потрібен вам балкон чи ні.
 • Власники перших поверхів повинні бути максимально обережними зі своєю безпекою. Тому на вікна потрібно ставити решітки та сигналізацію. Річ у тому, що злодіям найпростіше залізти у квартири перших двох поверхах.
 • Проблемою також стануть вхідні двері самого будинку. Занадто багато шуму створюється від ударів та регулярного відкриття та закриття дверей.
 • Якщо вікна вашого будинку будуть виходити на під’їзд або лавочки, то запах сигарет буде доноситися до ваших вікон, а також ви завжди будете в курсі всіх найсвіжіших новин та пліток.

Мінусом також може бути те, що в новіших будинках роблять систему опалення зверху вниз. Що це означає? На верхніх поверхах натиск води буде краще, ніж на перших поверхах це ж стосується опалення. Тому часто у власників квартир виникають проблеми з подачею води та теплом в приміщенні в зимову пору року.

Чому не варто купувати квартиру на першому поверсі?

Якщо ви купуєте з метою усамітнитися, то в даному випадку не вийде. Здебільшого всі перші поверхи досить гучні. Доносяться крики з дитячих майданчиків, шум від машин та людей що просто проходять повз. Все це не дасть можливості побути в тиші. Якщо для вас не проблема поставити шумоізоляцію, то тоді можна розглядати даний варіант.

Плюси квартир на першому поверсі

Квартири на першому поверсі в Коломиї також мають свої плюси. До них відносяться:

 • Ціна на ці квартири, як правило, нижче на 10-20%, тому ви можете заощадити, якщо для вас не будуть створювати дискомфорту в проживанні недоліки.
 • Дуже зручно купувати житло на першому поверсі молодій сім’ї з дитиною. Коляску не потрібно спускати з верхніх поверхів, а якщо ліфт зламається вам не загрожує ніякий дискомфорт.
 • Дуже зручно купувати квартиру на першому поверсі для людей з обмеженими можливостями.
 • Пенсіонери теж відносяться до тих, кому зручно жити ближче до землі.
 • Люди, які страждають на клаустрофобію або не бажають користуватися ліфтом з метою безпеки також вибирають нижні поверхи.
 • Плюсом буде те, що вам не надходитимуть скарги від сусідів знизу, що ви щось кидаєте або пересуваєте, або що дитина бавиться.
 • Квартиру на першому поверсі можна купити та здавати під комерційну діяльність.
 • Якщо ви здаєте житло на нижньому рівні, не варто турбуватися, що ваші постояльці когось затоплять та доведеться платити за ремонт. Під низом підвал, в якому крім пацюків ніхто не живе.
 • Перший поверх в разі надзвичайної ситуації дає можливість швидко покинути будівлю.
 • Якщо ви хочете відкрити свій бізнес, тоді квартира на першому поверсі ідеальний варіант. Її можна перевести в нежитловий фонд, зробити окремий вхід, та заощадити 10-20% на її придбання.

Якщо ви прийняли позитивне рішення, то шукати квартири Коломия на будь-якому поверсі краще на DOM.RIA, через те що тут є перевірені оголошення та перевірена нерухомість. Кожен перевірений об’єкт досконально вивчила спеціальна людина – інспектор. Він все задокументував та провів фотосесію панорамною камерою з оглядом 360 градусів. З огляду на те, що програма перевірених оголошень доступна по всій Україні сайт DOM.RIA став №1 серед конкурентів.

Так чи варто купувати квартиру на першому поверсі?

Все залежить тільки від вас. Якщо вам такий варіант підходить та мінуси вас не лякають, то однозначно можна брати. Також частину мінусів можна усунути: поставити шумоізоляцію та сигналізацію, купити житло з виходом в сад або парк, де не буде шуму від вулиці та машин, розглядати варіант в середині будинку, тоді буде тепліше та не буде проблем від шуму вхідних дверей.