Сонячна батарея під “ключ”, як гарантія енергобезпеки

солнечная батарея

Завдяки людському розуму, сонячна енергія почала приносити значну користь, перетворюючи її в тепло і електрику. Крім цього екологічно чисту енергію світила можливо використовувати не лише для тепла та електрики, а як показують дослідження сучасних вчених, а і в багатьох інших сферах.

На даний час, коли вартість енергоносіїв має тенденцію лише на підвищення, застосування сонячних панелей, стає вже не розкішшю, а саме необхідністю. Адже встановлюючи сонячні батареї, власники приватних будівель отримають багато переваг, головною серед яких буде енергетична незалежність від загального електропостачання.

Для багатьох бажаючих скористатися сонячними модулями постає питання, чим же характерна сонячна батарея та наскільки велика користь від неї? А відповідь буде доволі проста та коротка. Базовою характеристикою для сонячних батарей буде те,що дані прилади легко перевтілять радіацію сонячного випромінювання у корисну та таку необхідну для людини електрику та тепло. Правильна експлуатація сонячних батарей надасть власнику значну вигоду та зручність.

Сонячна батарея має свої критерії, які требі враховувати при виборі. Якщо простіше, то чим вище буде потужність батареї, тим більшу кількість електрики вона зможе виробити, а якщо потужність нижче то і віддача буде нижчою. Ефективність сонячної батареї також безпосередньо залежить кількості сонячних променів, тобто від сонячної активності протягом року у даному регіоні.

Для ефективного вибору потрібної сонячної електростанції для приватного будинку або іншого об’єкта потрібно акцентувати на такі аспекти:
- кількість споживаної вами електроенергії в добу і на місяць;
-час автономної роботи батарей, коли найменша сонячна активність (або коли споживання енергії буде перевищувати її виробництво)
- максимальну споживану потужність (потужність інвертора).

Щоб встановити сонячну електростанцію на основі сонячних фотомодулів, необхідно встановити базову мету для використання електростанції. Адже, який тип електростанції, то залежно від цього вирішується набір комплектуючих.
Сонячні електростанції умовно розподіляються на автономні (резервні), мережеві, гібридні. Для кожного типу є свої відмінності. Автономна сонячна електростанція зазвичай встановлюється на віддалених об’єктах, де повністю відсутнє електропостачання (дача, фермерські приміщення тощо). Мережеві сонячні електростанції найбільш розповсюдженні у системах, які підключені по програмі “Зелений тариф”, або об зменшити навантаження на власне електроспоживання. Даний тип електростанцій характеризується найбільш швидкої окупністю. Гібридні сонячні електростанції поєднують у собі дві вищезазначені. Вони застосовуються для забезпечення резервного живлення будь-якого об’єкту, підключення такого типу електростанції може бути також по зеленому тарифу.

Багато компаній пропонують широкий діапазон вибору виготовлення та монтажу «під ключ» комплектів сонячних батарей для приватних та інших будівель. Обираючи необхідну комплектацію для сонячної електростанції «під ключ» необхідно акцентувати увагу на пропозиціях, де пропонують великий спектр готових комплектів. Використання готових комплектів спрощує монтаж системи «під ключ» та дозволяє швидко та якісно встановити сонячну електростанцію для будь-яких необхідних цілей.

Більше інформації на сайті prel.prom.ua