Добова оренда житла: правила та нюанси

снять жильё

Люди, які часто змушені їздити у відрядження в незнайомі міста відмінно знають, скільки проблем доставляє пошук тимчасового житла, особливо якщо роботодавець не потурбувався про це. А якщо ще й виділений обмежений бюджет, то знайти нерухомість в оренду що підходить за усіма параметрами стає набагато складніше. Тому потрібно розбиратися, які варіанти доступні українцям, та на що звертати увагу, щоб знайти дах над головою.

Варіанти тимчасового місця проживання.
Поїздка за кордон або командне відрядження завжди мають на увазі додаткову організацію, в тому числі місця проживання. Якщо розміщення співробітників можливо перекласти на сторону що приймає гостей, то проблем не буде. Якщо ж шукати тимчасовий дах над головою доведеться власними силами, то можна:
- співпрацювати з приватними особами;
- забронювати готельний номер;
- зупиниться в хостелі;
- орендувати житло у компанії що керує.

Для того, щоб зрозуміти наскільки вигідна оренда квартири на добу потрібно ознайомитися з перевагами та недоліками кожного варіанта.

Оренда квартири у приватних осіб.
Серед особливостей оренди житлової нерухомості у власників фахівці виділяють:
- Тривалий підготовчий етап, обумовлений вивченням великої кількості оголошень в засобах масової інформації та дзвінками до власників вподобаних варіантів.
- Відсутність гарантії що житло, представлене на фотографіях в оголошенні, відповідає реальності.
- Відсутність типового бланка з печаткою для надання звітності для відшкодування витрат.

Але, всупереч недолікам, орендар отримує пристойне житло за привабливою вартістю, а договір можна скласти в довільній формі.

Готельний номер для заможних громадян.
Зручністю готельного номера є те, що людина співпрацює з офіційною організацією. Тому вона отримує договір з печаткою, що важливо для відрядження. Але заселяючись в готель потрібно пам’ятати:
- Максимальна вартість номера. Готель – це цілий штат співробітників та персоналу що обслуговує, яким потрібно платити заробітну плату.
- Відсутність вільних місць особливо у святкові дні. Опинившись в місті в сезон відпусток або новорічних свят, зняти номер в готелі буде досить складно.

Ліжко в хостелі для мобільних людей.
Хостел – це новий вид тимчасового місця проживання. У даній ситуації людина орендує не приміщення цілком, а ліжко. Єдине чим хостел схожий на готель – чиста постільна білизна та можливість замовити харчування. Серед особливостей ліжка в хостелі варто виділити:
- місця загального користування починаючи кухнею та закінчуючи санвузлом;
- строгий графік роботи – після певного часу двері хостелу закривають;
- гостю потрібно ділити кімнату з сусідами.

У хостелі, як в готелі можна укласти договір з печаткою, через те, що зазвичай такі місця тимчасового проживання відкривають приватні підприємці.

Переваги добового найму житла.
Орендуючи житло на добу або інший термін у приватних осіб можна розраховувати на комфорт вище готельного та лояльні ціни не набагато вище, ніж в хостелі. Серед особливостей такого співробітництва варто виділити:
- відсутність посередників з дорогими послугами;
- доступні ціни нижче, ніж в готелі;
- наявність кухні для приготування їжі;
- можливість домовиться з власником про бронювання квартири;
- підписання орендної угоди в рамках закону;
- можливість продовження проживання за погодженням.

Загалом, орендуючи квартиру у приватної особи, орендар отримує всі зручності готелю та навіть більше за максимально вигідною вартістю. Головне, вибрати відповідального орендодавця здатного забезпечити наймача всім необхідним.