Утеплення стін пінопластом – краще співвідношення ціни і якості

утепление фасада

У зв’язку з захмарними рівнем цін на енергоносії і дорожнечею всіх комунальних послуг в Україні збереження комфортних умов в житлових приміщеннях стало справжньою розкішшю для більшості населення країни, і перш за все мова йде про тепло. З настанням холодів його оплата стає основною видатковою частиною сімейного бюджету середньостатистичної української сім’ї. Єдиним логічним виходом із ситуації, що склалася є максимальне збереження тепла в будинках і квартирах, що вимагає ґрунтовного їх утеплення.

Технічні властивості пінопласту.
Так як найбільше тепла йде назовні через холодні зовнішні стіни, їх термоізоляція вирішує половину проблеми. Найбільшу популярність на ринку будівельних послуг завоювала технологія утеплення фасаду пінопластом, ціна на яку значно нижче, ніж із застосуванням інших матеріалів. Однак попит на пінопласт пояснюється не тільки його невисокою вартістю, але і цілим переліком цінних технічних характеристик, що роблять його прекрасним утеплювачем:
• Відмінні звуко-і теплоізоляційні властивості.
• Незначна вага, що дозволяє проводити роботи на великій висоті (25 – 30м.), Що неминуче при утепленні зовнішніх стін багатоквартирного будинку.
• Майже невагомий пінопласт не навантажує фундамент і конструкції будівлі.
• Піно (пінопласт) має гарну міцність: приблизно 80 кПа – на розрив і 130 кПа – на стиск.
• Він зручний в обробці і монтажі, не вимагає спеціальних заходів щодо захисту робітників і навколишнього середовища.
• Пінопласт не схильний до ураження мікроорганізмами, грибами і цвіллю.
• Цей матеріал негігроскопічний, а тому зберігає свої термоізоляційні характеристики навіть у вологому середовищі.
• Піно зручний при нанесенні фінішної декоративної обробки.

Пінопласт – універсальний утеплювач.
В силу перерахованих властивостей пінопласту технологія утеплення фасадів з його допомогою широко застосовується як для утеплення багатоквартирних будинків, так і приватних будинків і котеджів.
Пінопласт – універсальний утеплювач, його активно застосовують так само і для утеплення приміщень зсередини (горища, підвали, покрівлі та стелі). Він незамінний при термоізоляції конструкцій, які безпосередньо контактують з грунтом.
Пінополістирол випускається у вигляді плит різної товщини і щільності, що дозволяє підібрати найбільш відповідний варіант для конкретного приміщення або конструкції. Так само від цих показників безпосередньо залежить вартість матеріалу, але в будь-якому випадку вона буде значно нижче, ніж при утепленні іншими матеріалами, зокрема, утепленні мінеральною ватою.
Важливо пам’ятати, що зовнішнє утеплення стін повинно проводитися тільки в теплу і суху погоду і виключно досвідченими фахівцями профільних фірм. Тільки так можна гарантувати високу якість робіт і максимальний термін служби утеплювача.