Якісне зварювальне обладнання

сварочные маски

Інтернет-магазин ITAKE пропонує своїм клієнтам широку гаму всіх видів зварювального обладнання та аксесуарів. Великий асортимент продукції, авторитетних зарубіжних виробників, які мають заслужено високу репутацію.

Сучасну промисловість неможливо уявити без зварювальних апаратів , застосовуваних для обробки металів, з’єднання деталей, виготовлення конструкцій. Сварка необхідна в повсякденному побуті і в умовах складних і масштабних виробничих процесів. Тому діяльність нашої компанії, пов’язана з поставками зварювального устаткування і аксесуарів. Бажаєте купити зварювальні маску в Україні чи інакше обладнання? Наші фахівці допоможуть підібрати необхідне обладнання, проведуть консультацію в доступній і зручній покупцеві формі. Інтернет-магазин ITAKE пропонує зварювальні напівавтомати, інвертори, плазморізи, зварювальні маски, генератори, газові горілки для зварювання. Широкий асортимент обладнання, як побутового, так і професійного, тому наші клієнти – це не тільки приватні особи, але і компанії. ITAKE з відмінним сервісом, низькими цінами на продукцію, інформативною консультацією фахівців і швидкою доставкою по Україні.Великий асортимент продукції відповідно до індивідуальних вимог зацікавить будь-якого покупця. Якщо раніше зварювальне обладнання представляло собою громіздкі машини , то зараз це дійсно компактна багатофункціональна, інноваційна техніка, якою можуть користуватися абсолютно всі, а не тільки професіонали. Невідємну роль у процесі зварювання відіграють аксесуари.Пальником для зварювання називається пристрій, що служить для змішування горючого газу або парів полум’яутворюючої рідини з киснем і отримання факельного полум’я. Зварювальні пальники – основний інструмент при ручному газовому зварюванні. У пальнику змішують у потрібній кількості кисень і ацетилен. Також служить для регулювання теплової потужності полум’я шляхом зміни витрати горючого газу і кисню.

Пальники бувають інжекторні та безінжекторні. Служать для зварювання, паяння, наплавлення, підігріву сталі, чавуну і кольорових металів. Найбільшого поширення набули пальники інжекторного типу. Пальник складається з мундштука, сполучного ніпеля, трубки наконечника, камери, змішувача, накидної гайки, інжектора, корпусу, рукоятки, ніпеля для кисню та ацетилену. Спеціалізовані пальники, на відміну від універсальних пальників, призначені для виконання однієї технологічної операції, наприклад напилення або наплавлення, нагрівання чи паяння, поверхневої очистки, гартування тощо.